Míchačky

Míchačky s nuceným oběhem – řada M

M 180Míchačky s nuceným oběhem slouží k míchání suchých, zavlhlých i mokrých směsí. Jejich hlavní předností je dokonalé promíchání jednotlivých složek směsi ve velmi krátkém čase, čímž je dosaženo vysoké kvality výsledné směsi. Míchačky s nuceným oběhem jsou vhodné pro míchání žárobetonových směsí v oblasti hutního, metalurgického a chemického průmyslu. Ve stavebním průmyslu se používají pro míchání širokého spektra stavebních hmot, např. omítacích, injektážních a sanačních směsí.

Podrobnější informace o míchačkách s nuceným oběhem řady M.

Míchačky s nuceným oběhem – řada MH

Míchačky s nuceným oběhem řady MH slouží k míchání suchých, zavlhlých i mokrých směsí. Jejich hlavní předností je robustní konstrukce a vysoká výkonnost umožňující míchat i ty nejnáročnější materiály jako např. žárobetonové směsi. Míchačka s nuceným oběhem řady MH je rovněž vhodná pro průmyslové míchání směsí v provozně náročných podmínkách (výrobní linky, provozy s více pracovními směnami).

Podrobnější informace o míchačkách s nuceným oběhem řady MH.

Míchačky na gumový granulát – řada MR

Míchačky na gumový granulátMíchačka s nuceným oběhem M250R byla speciálně vyvinuta pro míchání gumových granulátů a jiných lehkých směsí. Její hlavní předností oproti klasické bubnové míchačce je dokonalé promíchání jednotlivých složek směsi ve velmi krátkém čase.

Podrobnější informace o míchačkách na gumový granulát řady MR.

Míchačky s nuceným oběhem – řada ML

ML_150_IMG_1331_150x123Míchačka s nuceným oběhem ML 150 je vhodná pro míchání širokého spektra stavebních hmot, např. omítacích, injektážních a sanačních směsí, lepidel, stěrek, atd. Její hlavní předností je vysoká rychlost přípravy směsi a nízká hmotnost umožňující snadný transport a manipulaci.

Podrobnější informace o míchačkách s nuceným oběhem řady ML.

 

Koloidní aktivační míchačka AM 200

AM_200_DSC05580_144x228Koloidní aktivační míchačka AM 200 je určena pro přípravu kvalitní injekční cementové nebo jílocementové směsi v oblasti speciálního zakládání staveb, při sanacích betonových konstrukcí apod. Aktivace jednotlivých složek směsi se děje cirkulací nadávkované směsi pomocí oběhového odstředivého čerpadla.

Podrobnější informace o koloidní aktivační míchačce AM 200.

 

 

Výrobní program

Stavební stroje

Náhradní díly

Služby

Informace

Vyhledávání