Přeskočit na obsah

Cz | En | De | Ru | Pl | Bg | Ro | Es | Fr | Sk | Hu | Sr

Filamos – důlní a stavební technika

 
Dávkovací čerpadlo - řada DC Injektážní a omítací čerpadlo C 50 DUO Míchačka s nuceným oběhem M 180 BM

Míchačky

Míchačky s nuceným oběhem – řada M

M 180Míchačky s nuceným oběhem slouží k míchání suchých, zavlhlých i mokrých směsí. Jejich hlavní předností je dokonalé promíchání jednotlivých složek směsi ve velmi krátkém čase, čímž je dosaženo vysoké kvality výsledné směsi. Míchačky s nuceným oběhem jsou vhodné pro míchání žárobetonových směsí v oblasti hutního, metalurgického a chemického průmyslu. Ve stavebním průmyslu se používají pro míchání širokého spektra stavebních hmot, např. omítacích, injektážních a sanačních směsí.

Podrobnější informace o míchačkách s nuceným oběhem řady M.

Míchačky s nuceným oběhem – řada MH

Míchačky s nuceným oběhem řady MH slouží k míchání suchých, zavlhlých i mokrých směsí. Jejich hlavní předností je robustní konstrukce a vysoká výkonnost umožňující míchat i ty nejnáročnější materiály jako např. žárobetonové směsi. Míchačka s nuceným oběhem řady MH je rovněž vhodná pro průmyslové míchání směsí v provozně náročných podmínkách (výrobní linky, provozy s více pracovními směnami).

Podrobnější informace o míchačkách s nuceným oběhem řady MH.

Míchačky na gumový granulát – řada MR

Míchačky na gumový granulátMíchačka s nuceným oběhem M250R byla speciálně vyvinuta pro míchání gumových granulátů a jiných lehkých směsí. Její hlavní předností oproti klasické bubnové míchačce je dokonalé promíchání jednotlivých složek směsi ve velmi krátkém čase.

Podrobnější informace o míchačkách na gumový granulát řady MR.

Míchačky s nuceným oběhem – řada ML

ML_150_IMG_1331_150x123Míchačka s nuceným oběhem ML 150 je vhodná pro míchání širokého spektra stavebních hmot, např. omítacích, injektážních a sanačních směsí, lepidel, stěrek, atd. Její hlavní předností je vysoká rychlost přípravy směsi a nízká hmotnost umožňující snadný transport a manipulaci.

Podrobnější informace o míchačkách s nuceným oběhem řady ML.

 

Aktivační míchačka A 100

Aktivační míchačka A-100 je určena k míchání cementových a maltových směsí, u kterých je vyžadováno rychlé promíchání a dokonalé propojení jednotlivých složek. Vlivem vysoké rychlosti míchadla dochází k rozptýlení veškerých shluků, odstranění vzduchu ze směsi a k dokonalému obalení povrchu zrnek cementu vodou.

Podrobnější informace o míchačce A 100.

Koloidní aktivační míchačka AM 200

AM_200_DSC05580_144x228Koloidní aktivační míchačka AM 200 je určena pro přípravu kvalitní injekční cementové nebo jílocementové směsi v oblasti speciálního zakládání staveb, při sanacích betonových konstrukcí apod. Aktivace jednotlivých složek směsi se děje cirkulací nadávkované směsi pomocí oběhového odstředivého čerpadla.

Podrobnější informace o koloidní aktivační míchačce AM 200.

Kontinuální míchačka KM 40

KM_webKontinuální míchačka KM 40 je určena na přípravu směsi ze suchých maltových směsí na bázi cementu (např. zdících a spárovacích malt, vyrovnávacích hmot, lepicích a armovacích malt apod.). Míchačka KM 40 se nejčastěji používá při zdění, zpracování jemného betonu (potěru), kladení podlah, omítání, lepení obkladaček nebo při použití speciálních druhů omítek.

Podrobnější informace o kontinuální míchačce KM 40.

Spádová míchačka UM 250

Spádová míchačka UM 250 je určená pro individuální výrobu betonových a maltových směsí. Tato míchačka funguje na klasickém principu rotace míchacího bubnu. Využívá se zejména v oblasti hutního a metalurgického průmyslu. Využita může být rovněž pro průmyslovou výrobu směsí menšího rozsahu.

Podrobnější informace o spádové míchačce UM 250.