Za moment budete přesměrování na novou verzi našeho webu.
Přejít rovnou

Koloidní aktivační míchačka AM 200

Oblast využití

Koloidní aktivační míchačka AM 200 je určena pro přípravu kvalitní injekční cementové nebo jílocementové směsi v oblasti speciálního zakládání staveb, při sanacích betonových konstrukcí apod. Aktivace jednotlivých složek směsi se děje cirkulací nadávkované směsi pomocí oběhového odstředivého čerpadla.

Aktivační míchačku lze použít samostatně nebo jako součást injekční stanice IC-1, resp. IC-2, která je tvořena domíchávacím zařízením a pístovým injektážím čerpadlem řady IC.

Princip fungování

AM_200_DSC05580_144x228Podstatu fungování aktivní míchačky AM 200 představuje oběhové odstředivé čerpadlo, které umožňuje dosáhnout vysokou rychlost oběhu připravované směsi. Oběhem směsi vysokou rychlostí dochází k jejímu intenzivnímu promíchávání a k dezintegraci zrn pevných frakcí. Tento proces vede k požadované vysoké dispergaci pevné fáze.

Příprava standardní dávky injekční směsi trvá v aktivační míchačce AM 200 cca. 1 min.

Odstředivé čerpadlo je konstruováno jako bezucpávkové, s vysoce antiabrazivní úpravou veškerých povrchů, které přijdou do styku s připravovanou injekční směsí.

Trojcestný kladkový ventil umožňuje po ukončení aktivace (míchání) přepuštění hotové směsi z nádrže míchačky do nádrže domíchávače odkud je poté nasávána injekčním čerpadlem.

Technická data

Parametr AM 200
Aktivovaný objem [l] 150
Výkon [m3/hod] 4
Příkon elektromotoru [kW] 7,5 kW
Přívod vody Js 25 nebo 1“
Délka [mm] 1255
Šírka [mm] 1029
Výška [mm] 1948
Hmotnost [kg] 300

Přednosti

Fotogalerie

Výrobní program

Stavební stroje

Náhradní díly

Služby

Informace

Vyhledávání