Za moment budete přesměrování na novou verzi našeho webu.
Přejít rovnou

Partneři

ORTAS s.r.o.

logo-ortas_100x30Společnost ORTAS s.r.o. je tradiční strojírenská firma zabývající se výrobou a vývojem důlních a stavebních strojů. Základním předmětem činnosti je výroba a vývoj důlních závěsných lokomotiv typ LZH, jejichž použití je především v hlubinných uhelných dolech. Pro více informací o činnosti firmy ORTAS s. r. o. navštivte internetovou adresu www.ortas.cz.

Stavební fakulta ČVUT

Společnost Filamos, s. r. o. uzavřela Memorandum o spolupráci na výzkumných projektech se stavební fakultou ČVUT (České vysoké učení technické v Praze). Spolupráce se odehrává v oblasti vývoje nových materiálů, konstrukcí a technologií použitelných zejména při výstavbě podzemních děl.

Spolupráce s katedrou experimentální geotechniky stavební fakulty ČVUT na projektu výzkumu nástřiku bentonitu (metoda Shotclay). Místo realizace projektu – Podzemní výukové středisko UEF Josef.

ALKA, o.p.s.

FILAMOS podporuje obecně prospěšnou společnost ALKA, o.p.s., která je příbramskou neziskovou organizací poskytující ucelenou péči osobám s kombinovaným postižením a jejich rodinám. Společnost ALKA, o.p.s je provozovatelem Centra péče o handicapované ALKA.

Výrobní program

Stavební stroje

Náhradní díly

Služby

Informace

Vyhledávání